Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

kolczyki przewlekane, poszukuję sklepu!

kolczyki przewlekane, poszukuję sklepu!

Poszukuje blokady beads pandora, jaka będzie pasowała do mojej bransoletki. Poszukuje jakiegoś bardzo dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego jubilerskiego.

Kidi

Posty: 2

 
Nosiłam dawno temu po kilka sztywnych bransolet, ale dzisiaj mało, kto je nosi. Może są modne, ale akurat nie wśród osób, z którymi przebywam. Nie zawsze takie bransolety są praktyczne, dlatego zapewne wiele kobiet woli wybrać inne modele, które są w sprzedaży.

Sagerrak

Posty: 3

 
Mnie kolekcja charms reflexions od zawsze się podobała. Uważam, że to jest ponad czasowe, dlatego warto mieć coś takiego u siebie. Ceny jak za srebro wcale nie są wysokie. W sklepie internetowym można trafić na różne promocje, dlatego w wielu przypadkach tam zaglądam. W ten sposób żadna ciekawa oferta mnie nie ominie.

korasek

Posty: 16

 
Uwielbiam sekretniki srebrne w kształcie serduszek. Zawsze o takim marzyłam i ostatnio widziałam coś takiego w jednym z jubilerskim sklepie internetowym.

namok

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o wisiorki serca to są tu https://valerio.pl/serduszka-c-6_21.html.

Klara323

Posty: 5

 
Mnie srebro nie za bardzo odpowiada, ale już pozłacane srebro tak. Ostatnio znalazłam ofertę z pozłacanymi nausznicami i była zachwycona nie tylko ceną, ale również, jakością. Sklep był naprawdę super zaopatrzony.

Nimnerty98

Posty: 3

 
W intrenecie bez problemów można znaleźć oferty na bransoletkę celebrytkę, dlatego warto sobie to sprawdzać. Do wyboru są różne bransoletki, dlatego dopasowanie ich nie jest trudne. Wystarczy wszystko przejrzeć i dopasować, a wtedy kupimy piękną bransoletkę.

labuh

Posty: 3

 
Według mnie Internet jest o mnóstwo doskonalszy. U nas jest mały sklep jubilerski, który akurat niewiele ma. Jeżeli ktoś jeszcze chce nabyć coś takiego jak beads pandora to nie wiedzą, co to jest. Tylko zakupy w internecie mają sens.

Aniusiaaa1

Posty: 3