Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

gdzie w Białymstoku można kupić ładną biżuterię?

gdzie w Białymstoku można kupić ładną biżuterię?

Hej! Mam dylemat, bo szukam pierścionka zaręczynowego dla swojej ukochanej i nie wiem po pierwsze – gdzie się rozglądać za takimi błyskotkami i po drugie – jaki kamień? Brylant, czy może pokombinować z rubinem, szafirem etc. ?

Acclaim

Posty: 14

 
Nie mam pomysłu co by Ci tu polecić. Trzeba szukać, porównywać sobie ceny i jakość. Akurat czego jak czego, ale jubilerów to u nas pod dostatkiem, tylko pieniędzy brak :)

MaszWielkosc

Posty: 22

 
Miesiąc temu się oświadczałem i wszystko się udało:)) Pierścionek to kupowałem ze strony www.markobizuteria.pl. Mają bardzo ładne rzeczy i to nie tak drogo jak w innych jubilerach internetowych. Akurat kupowałem pierścionek z brylantem, próba złota 333. Były też z cyrkoniami i to taniej, ale stwierdziłem – a co tam będę na swojej kobiecie oszczędzał :P jeszcze przyjdzie na to czas po ślubie ;D

truskaweczka123

Posty: 25

 
My z żoną przetopiliśmy złoto na obrączki. W sumie tania opcja. Bo płacisz tylko za robociznę, a kruszywo masz swoje. Warto nad czymś takim pomyśleć jak coś.

Hoteowo24h

Posty: 20

 
Powoli się szykuję na wesele mojej przyjaciółki i właśnie myślę nad jakąś nową biżuterią. Przydałby się fajny zestaw kolczyki i naszyjnik. Gdzie widzieliście promocje na takie zestawy w złocie?

sgemino

Posty: 22

 
Znajoma mi opowiadała o jakimś dobrym jubilerze w mieście, ale zapomniałam adres. Jeszcze się jej dopytam i wrzucę tu info. Pozdr.

Anno Domini

Posty: 16

 
Hmm, wiesz co, myśmy na obrączki to trafili kilka lat temu na promocję w jednym sklepie internetowym, ale sobie jego nazwy za nic nie przypomnę. W każdym razie para obrączek kosztowała nas jakieś 5-6 stówek jeśli dobrze kojarzę. Dość mało.

Pendrzec

Posty: 29

 
Mnie męczy żona żebym jej nowe kolczyki kupił, także sam teraz się rozglądam za jakimś jubilerem. W sumie to pokazywała mi ostatnio w necie jakie wzory ją interesują, ale nic z tego nie zapamiętałem :PP Jakieś złote, tyle wiem. I drogie...

sooya

Posty: 22

 
Kiedyś to miałam fajnego złotnika pod blokiem prawie że, ale to już był leciwy pan, więc skończył działalność. A naprawdę piękne rzeczy miał w ofercie. I w fajnych cenach do tego. Ech...szkoda.

ZjadaczGłów

Posty: 17

 
Dobrze mieć jakieś złoto w domu, czasy są niepewne, a taka lokata jest bezpieczna moim zdaniem. Złoto swoją wartość zawsze będzie miało ;)

Aga-lloch

Posty: 28