Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

tani rzemień naturalny

tani rzemień naturalny

Drogie Panie! Polećcie mi sklep z koralikami Shamballa w fajnej cenie...Orientujecie się może cosik? Gdzie szybko robią wysyłkę?

umberko3

Posty: 15

 
Hej. Chciałabym coś doradzić, ale akurat tutaj to moje rozeznanie jest mizerniutkie ;P Mogłabym popytać ewentualnie znajomych przez FB, ale wątpię, że ktoś coś będzie wiedział.

sgemino

Posty: 22

 
Ostatnio odkryłam na fejsie fan page jednej dziewczyny, która taką piękną biżuterię produkuje sama, odręcznie, że po prostu ręce się składają do oklasków..muszę sobie koniecznie coś od niej kupić.

adam_rudas

Posty: 20

 
Widziałam parę sklepów z takimi elementami, ale co do jakości to jakoś mnie nie przekonały. Także ja dołączam do wątku, będę śledzić, może tu się jakieś fajne sklepy uda wyłowić.

okrzemek

Posty: 16

 
Dużo oryginalnych elementów do produkcji różnej biżuterii mają na stronie www.newcraft.eu, ja od nich zamawiam i jeszcze nie było jakiś problemów. Asortyment mają ogromny, nie liczyłam, ale na stronie piszą, że jest 12 tyś produktów do wyboru, także można coś wybrać ;>

Damiano

Posty: 19

 
Miałam nawet taki moment przez chwilę, że zaczęłam sama robić swoją biżuterię, ale niestety szybko się okazało, że po prostu nie mam do tego talentu, wszystko mi leciało z rąk, a jednak jest to dość precyzyjna robota.

giena1977a

Posty: 11