Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Pierścionki zaręczynowe

Pierścionki zaręczynowe

Gdzie waszym zdaniem warto kupić pierścionek zaręczynowy, który nie zostanie odrzucony? :)

edyta123

Posty: 12

 
Najlepsze sklepy jubilerskie to te, które posiadają gotowe kolekcje biżuterii i jednocześnie robią ją zgodnie z założeniami klienta – indywidualnie, z takimi samymi gwarancjami.

Chinczyk

Posty: 17

 
Sporo czasu poświęcam na poszukiwanie oryginalnych kolekcji biżuterii na krajowym rynku, ponieważ prowadzę bloga tematycznego. Jeżeli chodzi o najciekawsze bransoletki w sezonie 2016 to zdecydowanie Kluczyki do Szczęścia od sklepu jubilerskiego savicki.pl. Bardzo mała waga, optymalna próba złota (żadnych niedoskonałości i odkształceń). Kluczyk wygląda pięknie na dłoni, można go również kupić w formacie zawieszki. Kolor złota przy zakupie bransoletki można sobie zmienić, np. na różowy. Coś pięknego :)

qwed

Posty: 13

 
Wiem na 100%, że pierścionki z tytanu nie powodują alergii. Tutaj trzeba podejść do sprawy mocno elastycznie.

brudasek67

Posty: 9

 
Nie należy również zapominać o właściwym opakowaniu pierścionka. Wiem, że teraz mężczyźni kupują dodatkowo naszyjniki lub całe „zestawy zaręczynowe”, czyli pierścionek, romantyczna zawieszka z sentencją, bransoletka.

bienkus

Posty: 22

 
Najlepiej mieć pełną certyfikację na biżuterię – waga, rodzaj kamienia szlachetnego, sposób wykończenia. Im więcej informacji, tym lepiej z perspektywy jakości.

usek

Posty: 12

 
Na rubiny, szafiry, szmaragdy i ametysty trzeba uważać, ponieważ trzeba trafić w styl ubioru kobiety. To dla mężczyzn bywa trudne. Diament jest uniwersalnym rozwiązaniem, do tego w 100% szanowanym przez Panie.

norBoro

Posty: 9

 
Pierścionek przez internet zawsze wychodzi taniej. Idź do takiego sklepu, który ma również wydłużony termin zwrotu. Dzięki temu praktycznie niczym nie ryzykujesz.

mertus4

Posty: 13