Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

sesja rodzinna nad morzem, poszukuję!

sesja rodzinna nad morzem, poszukuję!

Poszukuje fotografa do sesji nad morzem. Jeżeli znacie kogoś, kto jest fachowy i zna jakieś ciekawe miejsca to dajcie znać.

dobres34

Posty: 2

 
My nad morzem mieliśmy zdjęcia ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, dlatego polecam wszystkim. Kosztuje to trochę, ale efekt jest po prostu super, dlatego nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

Grabow12

Posty: 3

 
Uwielbiam morze, dlatego sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, lecz jeżeli tylko będzie okazja to wcześniej skontaktuje się z osobą, która takie zdjęcia robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wtedy pojedziemy z rodziną. Im więcej takich oryginalnych fotografii mamy tym lepiej.

Grabow12

Posty: 5

 
Osoby, które chcą zrobić sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę odszukać tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, która niesłychanie dobrze zna się na robieniu zdjęć.

TomekK

Posty: 2

 
Lubię zdjęcia, dlatego jeżeli trafia się okazja żeby zrobić sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były małe, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, którego już nie mamy. To miłe wspomnienia, dlatego takie zdjęcia według mnie są super.

090913123

Posty: 2

 
Uwielbiam morze, dlatego sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, ale jeśli tylko będzie okazja to wcześniej skontaktuje się z osobą, która takie zdjęcia robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wtedy pojedziemy z rodziną. Im więcej takich oryginalnych zdjęć mamy tym lepiej.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
My nad morzem mieliśmy zdjęcia ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, zatem polecam wszystkim. Kosztuje to trochę, natomiast efekt jest po prostu super, zatem nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

domniki56

Posty: 14

 
My z reguły sami robimy sobie zdjęcia. Bez wątpienia nigdy nie będą takie super jak robione poprzez fotografa, niemniej jednak można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, jakie mamy to ze ślubu. Wiem, że takie sesje są dziś możne, wobec tego nie ma większych problemów żeby kogoś poprawnego odszukać.

Sylwekk

Posty: 3

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, że to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

miko_poz

Posty: 5

 
Mieliśmy zrobić sesję lifestyle nad morzem, natomiast nie mogliśmy odszukać wolnych terminów. To znaczy terminy były, natomiast my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z doświadczonymi zdjęciami, wobec tego na nią czekam.

Klara323

Posty: 4