Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

fotografia wnętrz w Zielonej Górze, znacie kogoś?

fotografia wnętrz w Zielonej Górze, znacie kogoś?

Potrzebuje fotografa na ślub w Zielonej Górze, który odbędzie się za jedenaście miesięcy. Polecacie kogoś, kto jest w tym dobry?

Dosti

Posty: 2

 
Zamówiliśmy fotografię ślubną w Żarach Żaganiu i jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Właściwe podejście do tego tematu dało super efekty. Każda osoba, która zdecyduje się na współpracę z profesjonalnym fotografem będzie zadowolona. To są fotografie, jakich, na co dzień się nie robi, dlatego warto wydać na nie pieniądze.

dof77

Posty: 6

 
Na pewno doświadczony fotograf z Zielonej Góry dostosuje się do każdego, bo ma w tym bardzo duże doświadczenie. To osoba obyta w robieniu zdjęć, dlatego nie boi się nawet najtrudniejszych zadań. Chętnie zrobi zdjęcia rodzinie jak i zdjęcia parze młodej.

namok

Posty: 2

 
Korzystałem z fotografa na wesele z Zielonej Góry, która ma tutaj swoją stronę http://jacekpatecki.pl. Należałoby tam zajrzeć, bowiem ma super ofertę dla każdego.

Black_Riot

Posty: 4

 
Fotografii nie za niezmiernie lubię. Z własnego doświadczenia wiem, iż aby wykonać idealne fotografie na ślubie i weselu to konieczne jest doświadczenie. Nowoczesny sprzęt też jest ważny, niemniej jednak to nie wszystko, dlatego warto wszystko sprawdzać.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Zlecałem zrobienie zdjęć wnętrz i taka propozycja została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania zdjęć, bowiem nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, zatem warto takie fotografie zlecić.

Jasio234

Posty: 4

 
Ofert jest bardzo dużo, dlatego na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeśli chcemy kogoś na już to może być niestety problem z terminem.

Hymnny4

Posty: 3