Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

agencja ubezpieczeniowa Gdynia, polecicie ?

agencja ubezpieczeniowa Gdynia, polecicie ?

Potrzebuje ubezpieczenia auta w Gdyni, ale nie wiem, do kogo się zgłosić. Nie będą ukrywał, iż zależy mi na niskiej cenie, bowiem auto mam już dość stare. Dajcie mi znać, kto może mi zaproponować najlepsze warunki.

czesława34

Posty: 1

 
Korzystałem z firmy Tusiewicz ubezpieczenia i jestem bardzo zadowolony. Kupowałem u nich ubezpieczenie na samochód. Wyliczyli mi bardzo niską składkę i dlatego u nich zostałem. Polecam tę firmę.

Yuri20

Posty: 3

 
Najlepsza agencja ubezpieczeniowa w Gdyni Podgórze jest tutaj https://tusiewicz.com.pl/o-nas/. Zawsze korzystamy z całą rodziną z ich oferty i jesteśmy naprawdę zadowoleni.

Kitas

Posty: 2

 
Mamy ubezpieczenie na firmę z Gdyni, bo przygotowała mi to jedna z agencji. Mam małą jednoosobową firmę, ale takie ubezpieczenie chroni mnie i moją rodziną. W razie problemów ze zdrowiem będę mógł na ubezpieczenie liczyć. Składka jest niska, ale w razie, czego zyski z niej są naprawdę bardzo duże.

Piotrek.P

Posty: 6

 
Nigdy nie patrzeć na ubezpieczenie pod względem ceny. Trzeba patrzeć, co oferują i jakie później mamy z tego zyski. Czasami dopłaci się sto złotych na rok, a ma się o wiele lepsze ubezpieczenie. Warto to mieć na uwadze podczas szukania oferty.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Bez kłopotów można odnaleźć ubezpieczenie na samochód w Gdyni w porządnej cenie. Na pewno agencja ubezpieczeniowa ma sporo propozycji, zatem zgłoszenie się do nich ma sens. Oszczędzamy sobie tym samym sporo czasu, niemniej jednak i też bardzo sporo pieniędzy.

Klara323

Posty: 3

 
Nigdy nie patrzeć na ubezpieczenie pod względem ceny. Trzeba patrzeć, co oferują i jakie później mamy z tego zyski. Nieraz dopłaci się sto pln na rok, a ma się o dużo lepsze ubezpieczenie. Pożądane byłoby to mieć na uwadze podczas szukania oferty.

pawel253

Posty: 2

 
Warto przejrzeć oferty na ubezpieczenia pojazdów w Gdyni, bo wtedy zorientujemy się, co i jak wygląda? Wymagania mamy bardzo różne, bo jedni biorą jedynie OC, a inni też chcą AC. Są tacy, którzy biorą pełne pakiety z szybami, oponami i innymi cudami. Każdy bez problemów może coś dla siebie dopasować.

12erBis

Posty: 3

 
Korzystałem z firmy Tusiewicz ubezpieczenia i jestem niezmiernie zaspokojony. Kupowałem u nich ubezpieczenie na samochód. Wyliczyli mi niezmiernie niską składkę i dlatego u nich zostałem. Polecam tę firmę.

oliverek56

Posty: 7

 
Zawsze ubezpieczam dom w Gdyni, albowiem nie chce ryzykować. To są niskie koszty, a jak dach mi spadnie od wiatru albo pojawi się pożar to skąd wezmę na to pieniądze? Ubezpieczenie to najlepsze zabezpieczenie i dziwię się, że niektóre osoby w ogóle go nie wykupują.

CHatka-eKo

Posty: 2