Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Program do tworzenia harmonogramów pracy gdzie znajdę?

Program do tworzenia harmonogramów pracy gdzie znajdę?

Dzień dobry. Zamierzam zakupić kadrowej program do planowania czasu pracy, myślicie, iż to ułatwi jej pracę?

czerwiński

Posty: 17

 
Jeżeli poszukujecie program do rejestracji czasu pracy, to zachęcam do skorzystania z usług http://www.luminum.pl. Produkują oni wysokiej jakości pomocne oprogramowanie dla działów finansowych i organizacyjnych firm.

okrzemek

Posty: 18

 
Niewątpliwie, iż elektroniczny system urlopowy to wielkie ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

misiapysia

Posty: 20

 
Powiem szczerze, iż jako kadrowa dopiero od paru miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się bardzo dobrze. Jednak największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

irek1981

Posty: 27

 
U nas pracownicy bardzo często elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o otrzymanym zwolnieniu lekarskim.

szymon2626

Posty: 17

 
Każdy program do tworzenia harmonogramów prac możesz dowolnie skonfigurować ze swoimi potrzebami. To ty sam ustalasz w nim kryteria, którymi oprogramowanie ma się kierować podczas ustalania grafików.

21gregorek

Posty: 22

 
Czyli okazuje się, że rozliczanie delegacji nie jedynie mnie przychodziło z wielkim trudem. Zawsze zastanawiałem się, jak to zrobić, aby nie popełnić żadnego błędu i żeby panie z księgowości były zadowolone. Pamiętam taką delegację, z której rozliczałem się cały miesiąc. Rozliczenia wymagały tylu korekt.

Sis45

Posty: 18

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to świetne rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

andriu3

Posty: 16

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, lecz wymaga sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

werbenk

Posty: 8