Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

sklepy z modą damską

sklepy z modą damską

Kojarzycie sklepy z modą damską w Poznaniu które specjalizują się w sukniach? Sukni potrzebuję nietypowej bo na występ. Totalnie nic mi nie pasuje z tego co udało mi się wypatrzeć w zwykłych sklepach...wszędzie mam wrażenie że te sukienki są zaprojektowane i zrobione na jedno i to samo kopyto.

englandrm

Posty: 3

 
Wiele kobiet które znam boi się zamawiać suknię szytą na miarę ze względu na koszty, ale właśnie cały myk polega na tym, że to wcale nie muszą być kosztowne rzeczy. Niektóre moje koleżanki były ostatnio w ciężkim szoku jak im powiedziałam ile zapłaciłam za suknię balową na sylwestra właśnie zrobioną na miare.

HalskiPol

Posty: 8

 
Najlepsze są suknie uszyte na miarę, bo jednak każda kobieta ma inną budowę ciała, jedne panie są drobniejsze na górze, za to na dole rozmiar już noszą większy i projekt sukienki musi to brać pod uwagę.

vincek

Posty: 18

 
Bardzo jestem zadowolona ze swojej sukni estradowej którą przygotowali mi na wymiar w Isel Onir. To jest prawdziwy efekt – wow! :) Suknia robi wrażenie, przykuwa uwagę, a jednocześnie jest idealnie dopasowana, nic nie uwiera, nie drapie, nie drażni. Mają bardzo długo czynne, bo aż do 19 tej, miły kontakt, super fachowe doradztwo. Więcej o ich ofercie jest na stronie facebookowej facebook.com/IselOnir-875955792589761.

Luuutor

Posty: 16

 
Tak się zastanawiam dlaczego sukienki sprzedają w tak bardzo rozbieżnych cenach. Czasami widzę zwykłe proste suknie za kilka tysięcy złotych w sklepach. To z czego one są zrobione, ze złota??

znaszmnie

Posty: 12

 
Najważniejsze w przypadku sukienek jest to z jakiego są zrobione materiału. W sklepach generalnie masz dużo chińszyczny z materiałów które ani się nie układają, ani nie są wcale wizualnie szczególnie estetyczne.

cinto

Posty: 12

 
Moja mama ma dryg do krawiectwa i projektowania, więc kilka sukni zrobiła mi ona. Powiem szczerze że równie dobrze mogłaby je wystawić na sprzedaż i skasować za nie setki zł, ale ona nie chce.

Grudziii2

Posty: 21