Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Projektowanie ubiorów, proszę o pomoc ?

Projektowanie ubiorów, proszę o pomoc ?

Jak ktoś zajmuje się projektowaniem odzieży casual, proszę o kontakt. Mam działalność produkcyjną, szukam partnerów, którzy pomogliby mi wykreować markę itd. tylko poważne oferty. Dziękuję za odpowiedzi.

kerad17

Posty: 10

 
Polecam z własnego doświadczenia http://www.projectfashionlab.pl. Pani Joanna zajmuje się kompleksową usługą opracowywania i analizą trendów mody w Łodzi. Osoba godna polecenia, portfolio mocno rozbudowane :)

AAA333

Posty: 20

 
Dla firm produkcyjnych odzieży to chyba najlepsze rozwiązanie. Nie da się robić wszystkiego samemu. Ja korzystam z pomocy przy projektowaniu ubiorów i wychodzę na tym bardzo dobrze :)

Morchepl

Posty: 30

 
Zawsze jakoś wydawało mi się, iż sama mogę zajmować się projektowaniem odzieży denim dla własnej firmy, niemniej jednak jak zobaczyłam propozycje fachowców, to podjęłam decyzję, iż spróbuję może w ten sposób.

brawuśśś

Posty: 18

 
Bardzo cieszę się, iż odnalazłam ten adres, a raczej ktoś mi go tutaj polecił. Już na samym wstępie jestem zadowolona z perspektyw :) To rzeczowa osoba, jaka ma pojęcie o projektowaniu odzieży, działa w Łodzi.

ciiii2323

Posty: 21

 
Miałam chęć wdrożyć odzież sportową. Ale zabrakło mi pomysłu, tu jednak trochę trzeba wiedzieć na temat. Skorzystałam z usług pani Joanny, zajęła się dla mnie projektowaniem odzieży active i finalnie wyszło bardzo ok. Polecam jej usługi, to naprawdę bardzo konkretna i znająca się na rzeczy osoba.

Bryzyt1

Posty: 8

 
Od przyszłego sezonu, właściwie już za chwilę :) ruszam z nowym projektem. Mam małą firmę produkcyjną, kilka maszyn. Sam zająłem się projektowaniem odzieży active. Jak nie wyjdzie, poszukam projektanta.

damiano33

Posty: 13

 
Do takiego zawodu trzeba mieć talent. Takich rzeczy nie da się tylko wyuczyć. Sama chciałam kiedyś zajmować się czymś takim jak projektowaniem kolekcji ubiorów. Nawet książki zakupiłam :) niemniej jednak jednak okazało się, że to był tylko słomiany zapał, albo raczej mi nie wychodziło jakbym chciała. Dlatego porządnych projektantów traktuję z znacznym szacunkiem.

codePerformance

Posty: 20