Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

podologia w Warszawie, gdzie warto ?

podologia w Warszawie, gdzie warto ?

Kto zajmuje się podologią w Warszawie? Konieczna będzie rekonstrukcja paznokcia i potrzebny mi ktoś, kto naprawdę się na tym zna. Polecacie kogoś konkretnego?

ewu1u01

Posty: 2

 
Jest podologia w Warszawie i pracują tam fachowcy. Korzystałem z rekonstrukcji paznokcia i jestem rzeczywiście niezwykle mile zaskoczony ich profesjonalizmem.

090913123

Posty: 3

 
Nie mam problemów ze stopami. Od zawsze mama mnie uczyła żeby o nie dbać. Może mam szczęście, a może to po prostu profilaktyka i dobre metody? Nie wiem.

Kotr_r9

Posty: 7

 
Na basenie złapałem grzybice i na nieszczęście długi czas się z tym męczyłem. Gdyby nie wizyta w gabinecie podologicznym podogabinet to zapewne do obecnie bym miał ten kłopot. Polecam fachowców od stóp.

Black_Riot

Posty: 2

 
Jest podologia w Warszawie i pracują tam specjaliści. Korzystałem z rekonstrukcji paznokcia i jestem naprawdę bardzo mile zaskoczony ich profesjonalizmem.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
U mnie to różnie bywa z problemami ze stopami. Raz radze sobie tym, co znajdę w aptece, a za drugim razem niestety nic to nie działa i wtedy bez wizyty u podologa się nie obędzie. Nie jest to droga wizyta, dlatego mogę sobie na nią pozwolić i wam też polecam.

Black_Riot

Posty: 2

 
Polecam podologa w Warszawie ze strony https://podogabinet.pl. Miałem mnóstwo problemów ze stopami, jakie zostały rozwiązane. Miałem wrastający się paznokieć, a później infekcje grzybiczną. Do tego pojawiły mi się odciski. Gdyby nie fachowe podejście podologa to miałbym problem.

kacperrr4

Posty: 8

 
Nie wiem czy iść do podologa, bowiem trochę się tej grzybicy wstydzę. Mój ojciec od lat ma i ja załapałem od niego. Na razie stosuje te reklamowe środki, ale nie za niezmiernie widzę poprawę. Może jeszcze trochę poczekać i dopiero wtedy umówię się na wizytę u specjalisty.

Kitas

Posty: 7