Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

jakiego dentyste polecacie w Londynie

jakiego dentyste polecacie w Londynie

Pytanie mam co do stomatologów - gdzie się zapisać na wizytę? Mam kilka zębów to zrobienia, może nie jest to specjalnie piekąca paląca sprawa ale też chciałabym to miarę sprawnie szybko ogarnąć.

TomekK

Posty: 4

 
W Polsce te ceny za dentystów ostatnio poszły bardzo w górę. Niby jest opieka na fundusz..ale dziwnym trafem nie znam żadnej osoby która byłaby u stomatologa na ubezpieczenie...

Michasik

Posty: 19

 
W dzisiejszych czasach wizyty u stomatologa wyglądają zupełnie inaczej niż tę dekadę czy dwie temu. Sprzęt lepszy, fotele wygodniejsze, lekarze bardziej kompetentni i życzliwi. Nie wiem jak to było w UK 20 lat temu ale w Polsce wyglądało to dużo gorzej niż teraz.

irek1981

Posty: 11

 
Akurat w UK to jeszcze w ogóle nie byłem u żadnego lekarza także nie doradzę. Ale jest sporo polskich placówek z tego co mi mówili ludzie którzy tutaj mieszkają już od dawna. Są takie polskie enklawy, miasta w mieście.

El2CzupakaBra

Posty: 4

 
Najtrudniej jest znaleźć dentyste dla dziecka. Zresztą mój mąż też tak panicznie boi się dentysty że chodzi tylko wtedy jak już go naprawdę boli. Ostatnio tak było, że musieliśmy szukać lekarza na ostro, tego samego dnia i trafiliśmy do jednego ale nie polecimy....jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy.

weronisia

Posty: 19

 
Polecam gabinet w Tooting (tu masz namiar do nich dentistnearme.dentist). Bardzo dobra opieka sympatyczne, takie serdeczne podejście do drugiego człowieka. Bardzo mi się tutaj podoba, zrobili mi już kilka zębów, na najbliższej wizycie mam mieć robione wybielanie. Bardzo jestem ciekawa efektów.

12erBis

Posty: 14

 
Powiem szczerze że już wolę trafić na kiepskiego dentystę niż na słabego kardiologa :P Jednak bez zęba to jeszcze można żyć ale bez sprawnego i zdrowego serca to nie bardzo.

kusiciel45

Posty: 8

 
Ja to mam niestety już dużo zębów pousuwanych. Trochę przez to że miałem kiedyś noszony staly aparat i żeby łuki się zmieściły to musiałem dwa zęby mieć usunięte...a potem to jeszcze mi wyrywali bo po prostu się zepsuły.

wommen00

Posty: 14