Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

łóżko szpitalne, gdzie ?

łóżko szpitalne, gdzie ?

Żona będzie przez dwa miesiące unieruchomiona i potrzebne mi łóżko rehabilitacyjne, ale takie w pełni profesjonalne. Skąd takie łóżko wziąć?

Kaazz

Posty: 1

 
Mogę pożyczyć łóżko ortopedyczne w dobrej cenie. Nie jest mi już potrzebne, a niepotrzebnie je kiedyś kupiłem. Z wypożyczaniem wtedy nie było tak łatwo jak dzisiaj. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszamy do kontaktu. Zawsze można się będzie dogadać, co do ceny.

Black_Riot

Posty: 4

 
Trzeba przeglądać różne oferty, a wtedy łatwiej będzie trafić na tę, która jest bardzo dobrze dopasowana do naszych potrzeb i wymagań. Cena nie jest najważniejsza.

zimek123456

Posty: 3

 
Moja babcia ze dwadzieścia lat temu miała łóżko ze szpitala. Wtedy nie było innej opcji. Leżała w nim kilka lat i później wróciło do szpitala ponownie. Znajoma nam to wszystko załatwiała, ale nie wiem ile mogło to wtedy kosztować. Ceny były inne.

Bialy_Wilk

Posty: 3

 
Mieliśmy łóżko rehabilitacyjne z wypożyczalni. Dowiemy się jak to wyglądało pod względem ceny, bo nie pamiętam. Na pewno było to opłacalniejsze niż kupowanie łóżka. Taki nowy model kosztuje naprawdę niezmiernie dużo pieniędzy i nie każdego byłoby na to stać.

@_24lampy

Posty: 6

 
Jest firma, która ma bardzo duży wybór łóżek szpitalnych tylko, iż ich modele są o wiele lepszej klasy. Normalne łóżko szpitalne za wygodne nie jest, natomiast te oferowane poprzez nich jest wykonane z najlepszych i najbezpieczniejszych materiałów.

Klara323

Posty: 2

 
Korzystałem wiele razy z wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych https://wypozyczalnia-lozek-krakow.pl i jestem niezwykle z nich usatysfakcjonowany. Niska cena i wysoka jakość usług to oni.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Jeśli potrzebna jest krótka rehabilitacja to lepiej odwiedzić firmę, która zajmuje się wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, bo w ten sposób dostaniemy najbardziej korzystną ofertę. Firma zna się na rzeczy i dostarczają swoim transportem łóżko do domu. My tylko czekamy aż przyjadą i wszystko u nas zamontują. To się opłaca.

ZeljkoF

Posty: 19

 
Mam teraz łóżko ortopedyczne z firmy. Według mnie to się bardzo opłaca. Nie trzeba kombinować i szukać po znajomych czy nie mają takiego łóżka. Firma wszystkim się zajęła. W ciągu jednego dnia łóżko było wniesione na górę. Wszystko ustawili i nauczyli mnie jak je obsługiwać. Warto na takiej firmie polegać.

Menene

Posty: 10

 
Mam teraz łóżko ortopedyczne z firmy. Według mnie to się niezwykle opłaca. Nie trzeba kombinować i szukać po znajomych czy nie mają takiego łóżka. Firma wszystkim się zajęła. W ciągu jednego dnia łóżko było wniesione na górę. Wszystko ustawili i nauczyli mnie jak je obsługiwać. Należałoby na takiej firmie polegać.

CHatka-eKo

Posty: 4