Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

klinika medycyny estetycznej Katowice

klinika medycyny estetycznej Katowice

Co na uporczywe przebarwienia? Mam ich już dość. Peeling u kosmetyczki nie pomaga, kosmetyki tym bardziej. Przebarwienia robią mi się nie tylko po krostkach, ale też od słońca. Będę wdzięczna za wszelkie rady.

Bankowy

Posty: 6

 
Masz jakieś oznaki starzenia? Ja bym celowała nie tylko w pielęgnację przeciwstarzeniową, ale też w zabieg, który Ci usunie to, co już masz. Może jakieś głębokie kwasy, tzw. peeling medyczny?

pawel253

Posty: 5

 
A jak na przykład nie mam zamiaru się zdarzyć z godnością. Jeżdżę do kliniki i chcę być piękna. To nie wstyd i dlatego ja się nie wstydzę chodzić na te zabiegi, a wręcz przeciwnie – każdemu to polecam.

Marioleczka

Posty: 8

 
Też mam taki trądzik i też nic nie pomaga. Mam przez to bardzo niską samoocenę i boję się wychodzić do ludzi, bo mam wrażenie, że patrzą na moją twarz.

qwed

Posty: 30

 
Znam ten ból. Najgorzej jest jesienią, kiedy już zaczyna się opalenizna i pokazują się wszystkie przebarwienia, jakich się nabawiłaś przez całe lato. Ja się przyznaję do tego, że często zapominam się posmarować filtrem, bo nie mam czasu albo po prostu mi się nie chce i to jest właśnie mój błąd.

Pipek56

Posty: 13

 
Botoks polecam i niech każdy sobie mówi, co chce, ale to jest naprawdę świetny zabieg i przede wszystkim bezpieczny, nie tak jak jakiś operacje plastyczne. Jak szukasz kogoś w Katowicach, to zajrzyj tutaj http://lenartowiczclinic.pl . Doktor Lenartowicz robi prawdziwe cuda i nie tylko botoks, ale też mezoterapię igłową, kwasy i wiele innych.

asczas34

Posty: 8

 
Ciekawe jest to, co piszesz, że skóra poprawia Ci się po wizytach u kosmetyczki, czyli po kwasach i po jakimś oczyszczaniu zapewne. To by mogło wskazywać, że masz problem z keratynizacją naskórka. Może powinnaś mieć wdrożony jakieś preparaty z kwasami na stałe albo po prostu systematycznie robić peeling. Ja bym poszła w tym kierunku.

zambott

Posty: 8

 
Ja bym się na Twoim miejscu wybrała przede wszystkim do dobrego dermatologa i poprosiła o retinoidy, oczywiście, jeśli jest takie wskazanie, czyli jeśli masz trądzik, który mógłby się kwalifikować do leczenia. Jeśli tak, to od retinoidów ładnie Ci to zejdzie, a jak lekarz się nie zgodzi, no to pozostają tylko zabiegi wybielające, ale u lekarza, a nie u kosmetyczki.

Squel

Posty: 11