Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

bezbolesne leczenie zębów gliwice, gdzie warto ?

bezbolesne leczenie zębów gliwice, gdzie warto ?

Piszę z pytaniem o stomatologa w Gliwicach. Może znacie, bowiem chodzicie i chwalicie sobie gabinet? Czekam i dziękuję.

Klakierek56

Posty: 2

 
To znaczy, że robili ci implanty bez rtg zębów w Gliwicach? To ładnie. Też planuję w ten właśnie sposób wstawić brakujące zęby, ale nie wyobrażam sobie, żeby pójść do stomatologa, który wykonuje takie zabiegi na oko. Ostatnio dużo razy słyszałam o takich wypadkach, dlatego właśnie taka moja reakcja :(

saradonin

Posty: 20

 
No dokładnie. A słyszeliście o znieczuleniu prądem? Znajomy opowiadał mi, że jest naprawdę niezwykle idealne, bowiem nie czujesz ukłucia igły. Jak będę teraz na rtg zębów w Gliwicach, to podpytam wiecej na ten temat.

cinto

Posty: 12

 
Dzisiaj to raczej w każdym gabinecie jest bezstresowe podejście do pacjentów :) Nie wyobrażam sobie, żeby mogło być w przeciwnym wypadku , tym niezwyklej że chodzie do prywatnego dentysty w Gliwicach.

Ron

Posty: 20

 
Dziś to raczej w każdym gabinecie jest bezstresowe podejście do pacjentów :) Nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej, tym bardziej że chodzie do prywatnego dentysty w Gliwicach.

wiesiekj

Posty: 9

 
Jeśli zależy Wam na najlepiej wykonanych implantach zębów w Gliwicach, to polecam tę placówkę stomatologiczną https://dentysta.eu/o-gabinecie. Super efekt, bezboleśnie i oczywiście przy użyciu najnowszych metod.

TomekK 

Posty: 4

 
Najistotniejsze to trafić do kompetentnego lekarza, który ma gabinet z nowoczesną aparaturą. Teraz szukam placówki, w jakiej robią implanty zębów w Gliwicach i mam nadzieję, że odezwie się tu ktoś na forum i poleci dobrego stomatologa.

slimXX

Posty: 13

 
Na pewno nie zgłoszę się do dentysty, który nie zrobi mi kompleksowej diagnostyki, albowiem już raz tak miałem i niestety później to tylko ja żałowałem. Ogólnie w Gliwicach jeszcze nie znalazłem się w gabinecie, który do końca by mi odpowiadał.

korasek

Posty: 10

 
Najważniejsze to trafić do kompetentnego lekarza, który ma gabinet z nowoczesną aparaturą. Teraz poszukuję placówki, w której robią implanty zębów w Gliwicach i mam nadzieję, że odezwie się tu ktoś na forum i poleci dobrego stomatologa.

Adam74022

Posty: 18

 
Jak będziesz coś więcej wiedzieć, to daj znać. Mnie też przydałby się taki rodzaj znieczulenia, bowiem brzydko boję się zastrzyków. Już zastanawiałam się na narkozą, natomiast nie odnalazłam żadnego stomatologa w Gliwicach, który podejmuje się czegoś takiego.

Fajae

Posty: 13