Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

jakiego dentyste polecacie w Londynie

jakiego dentyste polecacie w Londynie

Stomatolog w Londynie – gdzie szukać dobrego? Szukam tak ogólnie dla rodziny, to nie jest jakaś pilna sprawa ale od jakiegoś czasu mieszkamy w UK i dobrze byłoby wiedzieć gdzie podjechać w razie potrzeby.

Bhapo

Posty: 6

 
Ogólnie w dzisiejszych czasach metody zabiegów stomatologicznych są już tak dobre, że w większości przypadków tak nie bolą. Na pewno dużo się poprawiło jak człowiek sobie przypomni jak to wyglądało 20 lat temu i to jeszcze jak człowiek poszedł na kasę chorych...bo prywatnie było już wtedy całkiem okej.

gerrry

Posty: 13

 
Słyszałem że teraz można już prostować zęby bez tych drucianych aparatów. Są takie specjalne przezroczyste nakładki na zęby, które się ściąga do jedzenia także można przy takim leczeniu jeść wszystko, gdzie przy stałym aparacie z drutami to trzeba było unikać twardych rzeczy .

MBsmoke

Posty: 8

 
Heh, można przeżyć szok kulturowy jak się przyjedzie do Anglii I zaczyna się tutaj swoje nowe życie. Wszystko jest inaczej niż w Polsce, sama opieka medyczna jeśli chodzi o sprzęt dostępność lekarzy - niebo a ziemia.

czartorr

Posty: 4

 
Co jak co ale do dentysty to ja bardzo nie lubię chodzić. To jest taka dyskomfortowa sytuacja gdy leżysz na fotelu z otwartą buzią i gazikami między zębami a ktoś stoi nad tobą z wiertłem....:P

Franek.5

Posty: 9

 
Ja to jestem u lekarza średnio raz na 10 lat ….tak mniej więcej :) Więc nie pomogę , nie mam pojęcia jak tak naprawdę ten system opieki zdrowotnej tutaj na wyspach funkcjonuje.

labuh

Posty: 6

 
Mnie to ciekawi jak w ogóle wygląda system opieki zdrowotnej w Wielkiej Brytani. To jest tak samo jak w Polsce że najpierw płacisz składki na ubezpieczenie, a potem koniec końców I tak leczysz się prywatnie, więc płacisz defacto dwa razy? :)

El2CzupakaBra

Posty: 5

 
No hej, ja jeżdżę z dziećmi do kliniki w Clapham (o nich mi chodzi -sw11clinic-clapham.co). Robią wszystko, od zwykłych przeglądów ząbków po nawet aparaty ortodontyczne...i chyba nasza córka będzie musiala coś takiego nosić.

labuh

Posty: 10

 
Jestem od niedawna w Londynie także jeszcze sobie nawet nie zdążyłam jakiegoś lekarza znaleźć, ale na pewno jest to rzecz jedna z priorytetowych jakie muszę załatwić. Na szczęcie póki co nie choruję.

apepsi1983

Posty: 11

 
Nie za bardzo kojarzę lekarzy w Londynie, bo też jeszcze nigdy nie musiałem się leczyć odkąd mieszkam na Wyspach. Raz byłem u dentysty ale to akurat było w Liverpoolu – pomieszkiwałem w mieście Beatlesów przez parę miesięcy.

Sewerynus

Posty: 9