Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

jakiego dentyste polecacie w Londynie

jakiego dentyste polecacie w Londynie

Implant zęba w Londynie – w jakim gabinecie coś takiego załatwić? Jestem po wypadku gdzie straciłem między innymi dwa pierwsze zęby. Gdzie szukać pomocy?

Maalone

Posty: 6

 
W UK jeszcze się nigdzie nie leczyłem ale jak to mówią – jeszcze przyjdzie kryska na matyska pewnie..także powoli się sam rozglądam za jakąś kliniką czy innym miejscem gdzie można by sie leczyć w razie potrzeby.

TylkoTOBIE

Posty: 12

 
No czesć. Z lekarzami w UK mam raczej dobre doświadczenia choć nie ukrywam że byłem już u lekarzy naprawdę różnych narodowości ale jeszcze w UK na lekarza anglika to co ciekawe nie trafiłem :))

IwonkaMeee

Posty: 15

 
Na stronie dentist-battersea.uk masz namiar do gabinetu gdzie my się leczymy rodzinnie jeśli chodzi o zęby. Szeroki zakres zabiegów, od standardowych przeglądów profilaktyki fluoryzacji po skomplikowane leczenie takie jak choćby zakładanie implantów. Sam mam implant wstawiany tutaj . Zero problemu, czuję go tak jak naturalny prawdziwy ząb.

ciiii2323

Posty: 7

 
Londyn to największe miasto w jakim mieszkalem co oczywiście ma swoje plusy ale też jest dla mnie coraz bardziej męczące. Choć co do lekarzy to oferta jest tutaj bardzo duża może aż za duża bo tych placówek klinik gabinetów są tysiące.

Piotr_21

Posty: 26

 
Moim zdaniem to i tak dużo łatwiej jest znaleźć dobrego lekarza I dobry szpital w UK niż w Polsce. Może to wynika też z tego powodu że w PL mieszkałem w małej miejscowości gdzie generalnie znalezienie czegokolwiek – na sklepie zaczynając a na dobrym gabinecie lekarskim kończąc- graniczyło z cudem.

laluniek

Posty: 6