Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

stomatolog w Gliwicach, poszukuję

stomatolog w Gliwicach, poszukuję

Szukam dobrego dentysty w Gliwicach. Dokładnie chodzi mi o kompleksowy gabinet, który ma też RTG. Z góry dziękuję za pomoc.

gregBard

Posty: 8

 
Właśnie sam widzę, iż jest coraz wiecej propozycji stomatologii. Tyle, iż ja nadal nie mam pojęcia u jakiego dentysty w Gliwicach zagrzać miejsce. Ja też więc czekam na pomoc z waszej strony.

Appell

Posty: 20

 
Trzeba faktycznie poświęcić trochę czasu, żeby odszukać dobrego dentystę, który przypadnie ci do gustu. Nie mam zastrzeżeń co do usługi implantów w Gliwicach, z jakiej korzystałem, niemniej jednak najgorsze, iż wyszło niezwykle drogo.

El2CzupakaBra

Posty: 7

 
dentysta.eu to świetny lekarz stomatolog. Robią tutaj implanty w Gliwicach. Działają profesjonalnie. Nie odsyłają nigdzie, ponieważ mają każdy potrzebny sprzęt. Jestem zadowolona i cała moja rodzinka również. Nie ma mowy o jakimś strachu czy niekompetencji ze strony lekarzy.

esdoen1

Posty: 4

 
Pochwaliłabym się, do jakiego stomatologa w Gliwicach chodzę, ale nie ma sensu, bo pani doktor wyprowadza się do stolicy :( Też będę w niedługim czasie zmuszona znaleźć nowego dentystę. Z tego, co widzę, to rzeczywiście nie ma problemu z nowoczesnymi gabinetami. Trzeba jednak znowu poszukać i nawiązać nić porozumienia :D

lilian56

Posty: 9

 
Mnie też już przeszedł największy lęk. Od dzieciństwa miałam kłopot z dentofobią, a przez to też z zębami. Dopiero teraz nie mam tak silnych lęków. W Gliwicach można znaleźć duży wybór lekarzy z prawdziwego zdarzenia – stomatologów, którzy mają świetne podejście względem pacjentów. To szczególna pomoc. Jedyna, żeby udać się na fotel :)

Bienkus

Posty: 10

 
No właśnie te ceny spędzają mi sen z powiek :) Może odszukałoby się co na raty. Z tego co wiem, to w niektórych gabinetach można liczyć na coś takiego. Jak znacie takiego stomatologa w Gliwicach, piszcie.

Dosti

Posty: 10

 
Szukałem kompleksowego gabinetu stomatologicznego. Chodziło mi, żeby miał też RTG zęba w Gliwicach. Nie wszędzie mają taki sprzęt. Niestety. Jak coś wiecie na ten temat, dajcie znać.

Dagmara87

Posty: 15