Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

USG Doppler, proszę o pomoc

USG Doppler, proszę o pomoc

Mam pytanie, gdzie szukać pomocy przy żylakach kończyn dolnych w Krakowie? Szukam specjalisty prywatnie. Dziękuję.

ARTyMM

Posty: 6

 
No to chyba nie chodzi tylko o leczenie miażdżycy w Krakowie, ale o inne schorzenia jak na przykład chromanie przestankowe. Bębnią o profilaktyce, badaniach itp., a jak co do czego przychodzi to trzeba czekać miesiącami na wizytę. Jeszcze gorzej wygląda sprawa, jeżeli chodzi o publiczną diagnostykę :(

tarmuś34

Posty: 6

 
Tak właśnie wygląda nasza państwowa służba zdrowia. Daleko nam do państw, gdzie na porządku dziennym pacjentom zapewnia się profesjonalną i kompleksową opiekę medyczną. Również poszukuję prywatnie chirurga naczyniowca w Krakowie.

Asd7

Posty: 16

 
Prosto mówi się wszystkim, którzy nie chorują na daną chorobę. Gorzej przeżywać własną traumę i lęk :( Leczę się u chirurga naczyniowego w Krakowie na zakrzepicę żył głębokich i raz jest dobrze, raz gorzej niestety.

jagieloniab0000

Posty: 11

 
Nie pójdziesz i nie zaczniesz leczyć, będzie tylko gorzej. Wiem, iż siostra leczyła się na jakieś sprawy tętnicze na oddziale chirurgii naczyniowej w Krakowie, natomiast nie była zadowolona. W końcu udała się do prywatnej placówki, gdzie miała wyborną opiekę. Na obecną chwilę jej stan zdrowia jest okej, więc jaki widać, trzeba trafić na dobrego specjalistę.

BumBum_54

Posty: 18

 
Wiem niestety, iż zakrzepica żył głębokich to wyrok na całe życie. Chorobę można jedynie opanować, ale na lekach trzeba być non stop :( Wielokrotnie też wykonuję USG Doppler w Krakowie, żeby być pewną, iż nie zrobiły się nowe zakrzepy.

Andzia

Posty: 22

 
USG Doppler w Krakowie wykonywałem tutaj www.naczyniowiec24.pl. Można tutaj odnaleźć niezmiernie dobrych lekarzy specjalistów. Dzięki jednemu z chirurgów uniknąłem operacji, na którą mnie już szykowano. Praktykują tutaj małoinwazyjne i nowomodne sposoby leczenia naczyń, żył i tętnic. Bardzo profesjonalne miejsce.

Yuri20

Posty: 17

 
Leczenie żylaków w Krakowie też wybrałem prywatnie. Miałem akurat dostęp do wyśmienitego lekarza. Pewnie teraz mój stan zdrowia byłby gorszy. Mam nadzieję, że choroba nie powróci. Teraz wiem też, jak dbać o siebie. Pracę zmieniłem, zacząłem spokojniejsze życie, natomiast też mniej pracować. Gdybym być świadomy uprzednio, co źle robię, to pewnie nie doszłoby do takich sytuacji :(

czes212

Posty: 17

 
Ja chyba też zdecyduje się na zrobienie USG Doppler prywatnie. Podobno w Krakowie w przychodniach mają fatalny sprzęt medyczny. Ma ktoś rozeznanie, gdzie najlepiej udać się na takie badanie? Poszukiwałem prywatnych placówek. Jest mnóstwo i powiem szczerze, iż nie mogę odszukać opinii, jakie pomogłyby mi wybrać.

PawełPw

Posty: 22

 
U mnie natomiast chromanie przestankowe. Od lat borykam się ze schorzeniem i jeszcze żaden lekarz nie pomógł mi tak, żebym odczuł ulgę, ale też nie bał się o zdrowie. Potrzebna mi chyba wizyta w prywatnej placówce z chirurgią naczyniową w Krakowie. To moja jedyna szansa, żeby życie wróciło do normy.

Appell

Posty: 20