Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

ogłoszenia towarzyskie, szukam !

ogłoszenia towarzyskie, szukam !

Da się poznać kogoś z ogłoszeń towarzyskich? Chodzi mi o kobietę do trzydziestu lat. Chciałbym z nią miło spędzić czas.

jarossse

Posty: 2

 
Jeśli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, bo można bezproblemowo dotrzeć do należytego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, która mi się najbardziej podoba.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Zawsze, kiedy chce spędzić miło czas szukam kogoś w ogłoszeniach. Nie mam chęci na pogawędki z w Internecie, albowiem wiem, iż w większości przypadków kończy się tylko na tym. Jestem już za stary żeby pisać i pisać. Chce się spotkać porozmawiać i miło spędzić czas.

TomekK

Posty: 3

 
Z anonsów towarzyskich https://samka.pl/anonse/pl wybieram sobie zawsze kobiety, jakie niesłychanie mi się podobają. Można tutaj trafić na anonse video.

MBsmoke

Posty: 7

 
Do wyboru mamy kobiety w każdym wieku. To znaczy, że znajdzie kobietę osoba młoda jak i osoba, jaka ma już młode lata za sobą. Należę do tych drugich i nie mam problemów ze znalezieniem ogłoszenia kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Jestem z tego powodu faktycznie niezmiernie, niemniej jednak to niezmiernie usatysfakcjonowany.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Jestem w szoku ile kobiet, mężczyzn i par szuka kogoś do towarzystwa. Widziałem tylko kilka ogłoszeń towarzyskich, a już znalazłem takie osoby, z którymi chętnie bym się spotkał. Jeśli znajdę czas to na pewno tak zrobię.

Grabow12

Posty: 2

 
U nas z ogłoszeń korzysta znajoma. Jest samotna, a lubi towarzystwo, zatem poszukuje sobie panów, którzy dopasowują się do niej. Ma olbrzymie żądania, lecz nie ma problemów ze odszukaniem kogoś, kto im wszystkim sprosta.

Realeczek2

Posty: 7

 
Według mnie nie jest sprawiedliwie, bo panowie mają w tym przypadku łatwiej. Ogłoszeń z kobietami jest mnóstwo, ale z mężczyznami nie. Moja znajoma nie jest zadowolona i często na to narzeka. Dobrze, że ja akurat jestem mężczyzną i takich problemów jak ona nie mam. Dla mnie ofert jest dużo i super.

Klara323

Posty: 4